Виробництво котлів в Івано-Франківську

Наша компанія реалізовує виробництво котлів Івано-Франківськ опалення фірми «Брік» і пропонує ці агрегати до реалізації жителям Івано-Франківська. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми завжди утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті кошти, так як ціни на твердопаливні ресурси варіативні: вони залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає широким різноманіттям. Наше виробництво котлів в Івано-Франківську ґрунтується на застосуванні сучасного обладнання і новітніх технологій, тому опалювальні котли «Брік» відрізняються надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Сучасний ринок, завдяки застосовуваної в наш час раціональності та безвідходності виробництва, надає наступні види палива (котли Брік Івано-Франківськ функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів або регіональних ринків (особисті вимоги при цьому диктують і виробники котлів), то помітите, що види паливних ресурсів за даним параметром відрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 грн., паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (станом на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, як правило, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в купівлі опалювального агрегату, намагаються купити котел від виробника Івано-Франківськ, адже відсутність посередників при продажу істотно знижує ціни на товар.

Чому ми радимо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Івано-Франківську, наша компанія не використовує при їх реалізації послуги брокерів, тому ми висуваємо найкращі пропозиції по вартості, при тому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick демонструють максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На кожен агрегат компанія надає абсолютну гарантію.
 • Клієнт отримує точну та повну інформацію про будь-яку наявну в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість подивитися роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модифікацію котла опалення.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Івано-Франківськ, ми демонструємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки лише повідомити про дату вашого візиту): підключений до котла вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності і число отриманих Гкал.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму металу, товщину металу, розміри агрегату, його потужність, а також надійність супутнього обладнання – на цих параметрах базується вартість.